מובילים אותך
לעתיד טוב יותר
 

"למד את החוקים כדי שתוכל לשבור אותם באופן ראוי."
טנזין גיאטסו

 

משרדנו מציע מגוון שירותים משפטיים  

ליטיגציה

משרדנו מייצג בבתי משפט שונים בכל הערכאות בעניינים אזרחיים – מסחריים, מקרקעין, בוררויות, גישורים.
משרדנו מתמחה בניהול והובלת תיקים מורכבים ומתוקשרים ורשם מספר תקדימים בתחומים שונים, בעיקר בתחום המקרקעין.
משרדנו מייצג על באופן קבע חברות וגופים ציבוריים בתיקים שונים ומגוונים.

התחדשות עירונית - תמ"א

משרדנו הינו משרד בוטיק מוביל בתחום ההתחדשות העירונית – תמ”א 38, פינוי-בינוי. המשרד מייצג בעלי דירות, במגוון רחב של פרויקטים בכל רחבי הארץ בתחום ההתחדשות העירונית, החל משלב ההתארגנות ועד לשלבי הביצוע, איכלוס, בדק ורישום זכויות בבית המשותף. למשרד ניסיון רב בניהול שוטף מול רשויות, עיריות, ועדות לתכנון ובניה, גופים ציבוריים (קק”ל, עמידר) ומנהלות וכן ניסיון רב בניהול פרויקטים מסוג תמ”א 38 ופינוי-בינוי מהגדולים בכל רחבי הארץ, ייצוג בעלי דירות, עבודה מול נציגויות בעלי דירות, ניהול מו”מ, ניסוח הסכמים, הליכי מיסוי, הליכי תכנון ובניה, התנגדויות, ניהול הליכי דייר סרבן וקביעת אסטרטגיה.

נדל"ן

 

משרדנו בעל פעילות מגוונת בתחום הנדל”ן הכוללת עסקאות מכר, יד שניה, עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, רישום והסדרת זכויות, נדל”ן מניב, תשתיות ועוד. 

משרדנו בעל ניסיון רב וייצג מגוון רחב של לקוחות החל מהשלבים המקדמיים של העסקה ועד להשלמתה בפועל, לרבות בדיקות מקדמיות, ייעוץ באסטרטגית העסקה, מו”מ חוזי, הליכי תכנון ורישוי ורישום הזכויות. כמו כן, משרדנו מלווה באופן שוטף בעלי נכסים רבים, לרבות עריכת הסכמי שכירות וניהול.

 

אודותינו

הסבר קצר על המשרד, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח.הסבר קצר על המשרד, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח.  הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על השרות, מה הוא כולל והחשיבות שלו ללקוח. הסבר קצר על 

 
 

עדכונים

 

נשמח לשמוע ממך

נשמח לשמוע ממך

לפרטים, יעוץ, מתן שרותים ושאלות ניתן לפנות בצ'אט באתר, בטלפון 03-111-1111 במייל info@myoffice.com ובמשלוח טופס יצירת קשר.

משרד ראשי

רוטשילד 100
תל אביב, ישראל

 

info@mysite.com

טל': 03-111-1111
פקס: 03-111-1112

פניות בנושאי התמחות ותעסוקה

מצטיינים בתחומכם? מעונינים לעבוד במשרד מוביל, בקידמת הטכנולוגיה עם אווירה משפחתית? נשמח . לצרף אותכם לצוות המנצח שלנו. נא לפנות במייל עם קו"ח ל- Jobs@myoffice.com

להתקשרות מהירה: 03-111-1111
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now